Za nami 42 MiedzynarodowyKongres Kosmetologiczny LNE w Krakowie.
Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze spotkanie dla profesjonalistek i entuzjastek branży beauty przez wielu nazywane wydarzeniem kultowym!
Przez ponad 25 lat organizatorom udało się zgromadzić wokół Kongresu i Targów wspaniałą społeczność kosmetyczek i kosmetologów, ekspertów oraz fanów branży kosmetycznej. Kongres ma na celu odkrywanie i prezentowanie trendów i nowości.
Wydarzenie organizowane jest dwa razy w roku - wiosną i jesienią, są odwiedzane przez tysiące osób zainteresowanych szeroko pojętą kosmetyką i zdrowiem, co czyni je najważniejszym w Polsce miejscem spotkań branżowych oraz przestrzenią dla miłośników kosmetologii.
Weekend wypełniał ogrom wiedzy, nowoczesnej kosmetologii, innowacji oraz doświadczenia przekazanego przez najlepszych fachowców w naszej branży.
W Oazie Piękna stawiamy na ciągły rozwój, aby było jeszcze lepiej, jeszcze piękniej i jak zawsze profesjonalnie!
Nie mogło nas tu zabraknąć!
Uczestniczyłyśmy w wykładach z cyklu medical beauty, w panelu prowadzonym przez ekspertów z zakresu leczenia trądziku, usuwania blizn, mikronakłuwania oraz technik łączonych w odbudowie uszkodzonej skóry.
Nieustannie pogłębiamy dla Was swoją wiedzę!
Zobacz krótką fotorelację!