BLOGJak przygotować skórę na makijaż ślubny?
2018-07-19 
 
Poradników jak zadbać o siebie przed ślubem jest całe mnóstwo. Dlatego nie będę  pisać kolejnego. Zebrałam kilka najważnieszych wskazówek co zrobić ,aby tego dnia wyglądać i czuć się cudownie. Jeśli jesteś Przyszłą Małżonką to zapraszam do dalszej lektury...
Żaden, nawet ten najcudownieszy makijaż z wybiegu lub Instagrama nie będzie wyglądał dobrze jeśli nie zadbasz o swoją skórę.
W każdym dobrym salonie kosmetycznym możesz wykonać mikrodermabrazję - pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny, który polega na ścieraniu warstw naskórka przy użyciu mikrokryształków. Zabieg jest w pełni kontrolowany i pomaga uporać się z problemami skórnymi, miedzy innymi z trądzikiem, przebarwieniami, bliznami, zmarszczkami, zmianami potrądzikowymi. Zrobienie już dwóch zabiegów najpóźniej dwa lub trzy tygodnie przed ślubem znacząco poprawi wygląd skóry. Świeżość cery uzyskać można również nakładając maseczki nawilżająco-rozświetlających.
Ważne, żeby dwa dni przed ślubem wykonać peeling (osoby o suchej skórze powinny użyć peelingu enzymatycznego), który pomoże pozbyć się zrogowaciałego naskórka. Po jego użyciu skóra stanie się gładsza i zyska równomierny koloryt.
Przed makijażem wydepiluj starannie brwi – sama lub u kosmetyczki. W dniu ślubu wizażystce nie wolno naruszać delikatnej skóry łuku brwiowego. Mogłoby to spowodować obrzmienie, uszkodzenie naskórka, zasinienie. Jeśli masz wąsik nad górną wargą lub na żuchwie i chcesz się go pozbyć, może warto skusić się na zabieg depilacji woskiem? 
 
Najważniejsze wskazówki: 
* Nie próbuj nowych produktów na tydzień przed ślubem:
* Pij wodę:
* Wysypiaj się;
* Pinterest -źródło inspiracji.
Jeśli szu­kasz pod­po­wie­dzi w kwe­stii fry­zu­ry, wy­bo­ru ser­we­tek czy musz­ki dla przy­szłe­go męża, znaj­dziesz je tam!
* Zadbaj o swoje włosy:
Odpowiednio wcześniej zaplanuj zmia­nę ko­lo­ru pla­nuj, aby mieć czas na ewen­tu­al­ne po­praw­ki. W do­brych sa­lo­nach fry­zjer­skich mo­żesz uło­żyć cały plan na­praw­czo – upięk­sza­ją­cy dla swo­ich wło­sów, tak aby w dniu ślubu wy­glą­dać zja­wi­sko­wo.
Najważniejsze:
* Złota zasada : less is more
oraz
* Pozostań sobą:
Decyduj zgodnie z własnym gustem i potrzebami, a nie trendami czy sugestiami dobrej cioci. Nie pozwalaj aby porady innych wzięły górę nad twoimi przekonaniami. To jest Twój dzień, więc Ty decydujesz w jakiej fryzurze, sukience czy makijażu chcesz go świętować :)


« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy