BLOGZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO
2018-08-06 Zabieg Rekonstrukcji JOICO K-PAK jest uwielbiany przez kobiety na całym świecie, ale kochają go też fryzjerzy. Jak sami zgodnie przyznają, Rekonstrukcja K-PAK to ulubiony zabieg w ich salonach, który daje gwarancję wspaniałych efektów, pełnej odbudowy włosów, odżywienia, nawilżenia.
W produktach Zabiegu Rekonstrukcji K-PAK drzemie siła drogocennych, naturalnych składników, takich jak aloes, masło Shea, ekstrakt z orzechów macadamia, olejek Jojoba i wiele innych, które rozpieszczają włosy dodając im sił witalnych pochodzących prosto z natury.

----ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – DZIAŁANIE KROK PO KROKU----
Zabieg składa się z czterech etapów, które działają w następujący sposób.
Etap 1 – OCZYSZCZANIE
Skutecznie usuwa wszelkie mikrozanieczyszczenia. Włosy stają się perfekcyjnie świeże.
Etap 2 – WYGŁADZANIE
Dokładnie wyrównuje powierzchnię. Włosy stają się idealnie gładkie i miękkie.
Etap 3 – REKONSTRUKCJA
Intensywnie odbudowuje i naprawia strukturę. Włosy stają się elastyczne i sprężyste.
Etap 4 – NAWILŻANIE
Dogłębnie nawilża i nadaje elastyczność. Włosy stają się lśniące i podatne na układanie.
ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – ROZPIESZCZAJĄCE DZIAŁANIE
Zabieg jest poprzedzony analizą włosów, trwa ok. 30 minut i jest przeprowadzany przez fryzjera-stylistę, który w prawidłowy sposób dobiera moc zabiegu do stanu włosów i odpowiednio aplikuje na włosy poszczególne produkty.
Dodatkowo zabieg gwarantuje poczucie odprężenia i głębokiego relaksu oraz ma cudowny zapach, który towarzyszy przez cały czas oraz utrzymuje się na włosach długo po zabiegu. Kourtney Kardashian opisała go jako “rozpieszczający, przywodzący na myśl Hawaje”. To naprawdę trafne określenie, bo za każdym razem budzi silne skojarzenia z koktajlem egzotycznych owoców i tropikalnych kwiatów.
ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – KIEDY STOSOWAĆ?
Kiedy włosy są zniszczone, osłabione, bardzo suche, łamliwe, rozdwajają się i są bez życia to właśnie wtedy potrzebują silnej regeneracji i odbudowy na poziomie komórkowym oraz dogłębnego nawilżenia.
Zabieg może być przeprowadzany na dwa sposoby:
Samodzielnie, jako rytuał, w celu odbudowy zniszczonych, osłabionych włosów oraz nadaniu im siły witalnej, pięknego wyglądu i zwiększenia podatności na układanie.
Idealny dla osób potrzebujących szybkiej, skutecznej i długotrwałej terapii dla włosów, dającej im sił i pomagającej w codziennej stylizacji.
Podczas zabiegu koloryzacji/rozjaśniania w celu przedłużenia trwałości koloru i zabezpieczenia włosów.
Idealny dla osób pragnących naprawdę trwałego koloru włosów, który nie ulega zmianom, chcących zabezpieczyć włosy podczas zabiegu koloryzacji i marzą o pięknym połysku i jednolitej strukturze po każdym farbowaniu lub rozjaśnianiu.
ZABIEG REKONSTRUKCJI JOICO K-PAK – EFEKTY
Zabieg jest odpowiedzią na problemy kobiet z włosami, takie jak silne zniszczenie, puszenie, łamliwość, przesuszenie, mała podatność na układanie.
Z  takimi objawami każdego dnia boryka się ponad 80% kobiet, których włosy każdego dnia są narażane na działanie czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia środowiska, promieniowanie słoneczne, silny wiatr, chlor, nieodpowiednie kosmetyki, stylizacja na gorąco bez wcześniejszego zabezpieczenia włosów.
Zabieg Rekonstrukcji K-PAK to skuteczna metoda na odbudowę i scalenie zerwanych łańcuchów peptydowych, będących naturalnym spoiwem i stanowiących strukturę włosów.
Zabieg Rekonstrukcji K-PAK gwarantuje:
zdrowie i integralność struktury włosów na całej długości
odpowiedni poziom nawilżenia
scalenie końcówek
silny połysk
jedwabistą gładkość
dużą podatność na układanie
zabezpieczenie włosów przed zabiegiem koloryzacji i rozjaśniania
przedłużenie trwałości koloru włosów po koloryzacji
podkreślenie skrętu w przypadku włosów kręconych.

 Zapraszamy serdecznie do naszego salonu na Zabieg Rekonstrukcji :)


http://blog.joicopolska.pl/


« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy