BLOGNajmodniejsze kolory włosów na sezon jesień-zima 2018/2019
2018-10-30 Według światowej sławy projektantów jesienią oraz zimą 2018/2019 najmodniejsza będzie naturalność... 
Będziemy nosić niekoniecznie idealne fryzury, a 
luźne upięcia – kucyki, warkocze oraz koczki w stylu baletnicy, a także zadbane, ale nie zawsze dające się poskromić loki. Na wybiegach okazało się również, że proste włosy wcale nie muszą być nudne, a najlepiej wyglądają założone za ucho.
W wersji rozpuszczonej bądź spiętej na wysokości karku. W nadchodzącym sezonie styliści fryzur dają nam dużą dowolność, jeżeli chodzi o włosy.
Również w przypadku koloryzac
ji.

Najmodniejsze kolory włosów jesień-zima 2018/2019 – blond włosy

Blond wciąż jest w trendach. W poprzednim sezonie królowała platyna, zaś tej jesieni postawimy na jego cieplejsze wersje. Truskawkowy blondmiodowy blondbrudny blond à la Gigi Hadid – oto najmodniejsze aktualnie odcienie. Pokochali je projektanci takich domów mody jak Isabel MarantLanvin, czy Balmain, uwielbiają go także gwiazdy. Niekwestionowanymi mistrzyniami noszenia ciepłego blondu są między innymi Rosie Huntington-WhiteleyCharlize Theronoraz Blake Lively – warto zainspirować się ich stylem

W sezonie jesień-zima 2018/2019 brąz będziemy nosić na spódnicach, wełnianych marynarkach i płaszczach w kratę. Ale nie tylko, ponieważ czekoladowy brąz to jeden z najmodniejszych odcieni nadchodzących miesięcy. Ciepłe brązy, czyli wspomniana czekolada, a także espresso, tak zwany popiół oraz całkiem ciemny mahoń to totalna klasyka w koloryzacji, do której coraz chętniej powracamy.
https://www.glamour.pl/artykul/najmodniejsze-kolory-wlosow-na-sezon-jesien-zima-2018-2019-180823055546« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy