BLOGDefy Damage Joico- NOWOŚĆ od Joico
2019-02-09 

DEFY DAMAGE JOICO – KONIEC ZNISZCZONYCH WŁOSÓW!

Już w marcu tego roku, w ofercie JOICO pojawi się nowy produkt – linia Defy Damage. Kosmetyki będą stanowić dwuetapową pielęgnację przeciw uszkodzeniom: do zastosowania w salonie oraz w domowym zaciszu.

Czy po farbowaniu Twoje włosy stają się suche, zniszczone i tracą połysk? Jeśli tak, to należysz do większości – ale mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: to już przeszłość! Seria kosmetyków Defy Damage to prawdziwy przełom w pielęgnacji włosów… który zaczyna się jeszcze przed farbowaniem.

NEW SMART RELEASE TECHNOLOGY  

Sekretem są kluczowe składniki: arginina, olej z nasion moringi oraz lipidów ochronnych.

Formuła zabiegu oparta jest na nowoczesnej technologii New Smart Release, która dostarcza liposomy do samego budulca włosa – i to nie tylko podczas aplikacji, ale przez cały czas.

New Smart Release to trzy składniki, które razem są dosłownie nie do pokonania: olej z owocu dzikiej róży, arginina oraz keratyna. Efekt? Naprawa, wzmocnienie oraz ochrona włosów przed skutkami codziennej stylizacji. Seria Defy Damage zawiera wyższy stopień koncentracji formuły Smart Release, dzięki czemu pielęgnacja staje się jeszcze bardziej skuteczna. 

DWA ETAPY PIELĘGNACJI DEFY DAMAGE

Dość już teorii – czas na praktykę! Jak stosować produkty z linii Defy Damage? Poniżej krótki przewodnik.

KROK 1 – ZABIEG ODBUDOWUJĄCY W SALONIE

ProSeries 1 – to specjalny sprej, który rozpyla się na suche włosy przed farbowaniem. Produkt tworzy coś w rodzaju ochronnej tarczy, który natychmiast zaczyna chronić je przed szkodliwymi skutkami zabiegów chemicznych, a do tego wzmacnia wnikanie koloru. To pierwszy etap w drodze ku pięknym włosom o niesamowicie żywej barwie.

ProSeries 2 – to maska do nakładania na mokro, po farbowaniu włosów. Ta intensywna kuracja uzupełnia wiązania w strukturze włosa, wzmacnia je oraz nawilża. Wystarczy jedno użycie, by ochronić włosy przed uszkodzeniami i zapewnić im zdrowy wygląd! 

KROK 2 – PIELĘGNACJA DOMOWA

Home Care Treatment to kolekcja kosmetyków dedykowanych dla klientów do domowej, samodzielnej pielęgnacji. W zestawie znajdują się:

• Protective Shampoo – szampon,
• Protective Conditioner – odżywka,
• Protective Masque – maska,
• Protective Shield – kuracja ochronna. 

Kosmetyki z linii Home Care Treatment przedłużają działanie zabiegu ProSeries 1&2, dodatkowo wzmacniając strukturę włosa i zapewniając długotrwałą żywotność każdego koloru.

Stosując serię Defy Damage, zobaczysz efekty już po pierwszym użyciu. Włosy staną się zauważalnie miękkie i błyszczące, a ich struktura odbudowana. Defy Damage to włosy, które emanują zdrowiem! 

Dlaczego Defy Damage jest tak wyjątkowy?

ProSeries:

– 80% mniej łamliwości*

– 5x mocniejsze włosy*

– Luksusowa objętość i pogrubienie włosów

– Wzmocnienie & odnowienie struktury włosa

– Wyrównana porowatość dla lepszego wnikania koloru

– 90% lepsze utrzymanie nasyconego koloru**

– Formuła ochrony struktury włosów „od A do Z”

– Natychmiastowe uczucie miękkości

– Zwiększony połysk

 Home Care System:

– 90% lepsze utrzymanie żywego koloru**

– Wzmocnienie & odbudowa struktury włosa

– Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu

– Natychmiastowe uczucie miękkości

– Zwiększony połyskhttp://blog.joicopolska.pl/defy-damage-joico-koniec-zniszczonych-wlosow/« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy