BLOGVolume Inflator Loreal
2019-07-08Cienkie i oklapnięte włosy to spory problem stylizacyjny. Jeśli Twoje włosy już od rana wyglądają na ociężałe, pozbawione energii i blasku – nie rezygnuj z wyjścia z domu. Uratuj swoją fryzurę, dodając jej objętości z wyjątkowym pudrem w sprayu od Loreal. Ten innowacyjny produkt w zaledwie kilka sekund odmieni wygląd Twojej fryzury, dodając Ci pewność siebie.

 

Loreal Volumetry Volume Inflator, puder w sprayu dodający objętości u nasady z dyfuzorem – błyskawiczne działanie, natychmiastowy efekt i łatwa aplikacja – ten nowatorski puder w sprayu to produkt, który pokochasz już od pierwszego użycia. Profesjonalny, mineralny spray pochłania nadmiar sebum, unosi włosy u nasady i odbija je od skóry głowy, dodając pasmom lekkości i objętości. Włosy stają się natychmiast lżejsze, delikatniejsze i bardziej puszyste.

Rezultat

Uniesione, puszyste i lekkie pasma, gotowe na stworzenie wyjątkowej fryzury. Ten błyskawiczny puder w sprayu dodaje włosom objętości, pochłania nadmiar sebum, odświeżając włosy i przygotowuje pasma do stylizacji. Możesz aplikować go na co dzień, by lekko unieść pasma u nasady, bądź stosować jako produkt przygotowujący włosy do stylizacji na wielkie wyjście. 

Produkt jest dostępny w naszym salonie :)

Sposób użycia:

Produkt należy wstrząsnąć przed użyciem. Rozpyl produkt na suchych włosach u ich nasady. Następnie modeluj fryzurę według uznania.« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy