BLOGLaminacja rzęs - HIT w Oazie Piękna
2019-03-05 Naturalnie głębokie spojrzenie? Sprawdź nasz zabieg, który ostatnio cieszy się dużą popularnością. W Oazie Piękna wykonuje go Alicja, która w poniższym tekście przybliży Wam jak on przebiega.

Laminacja rzęs to idealny zabieg dla pań, których rzęsy są cienkie, krótkie i proste. Daje efekt podkręcenia, pogrubienia, oraz wizualnie wydłuża rzęsy, dzięki czemu są one bardziej widoczne, zachowując jednocześnie naturalny wygląd.

Dodatkowo, kosmetyki użyte podczas zabiegu odżywią i wzmocnią włoski. Przy zastosowaniu serii zabiegów następuje odbudowa struktury włosków nawet do 24%.


Jak wygląda zabieg?

W etapie 1 kosmetyczka przygotowuje oko do zabiegu – odtłuszcza rzęsy i zabezpiecza je przed sklejeniem, a także zabezpiecza skórę okolicy oczu przed preparatami używanymi w trakcie zabiegu. Następnie dobiera wielkość silikonowego wałka, na który nakręca rzęsy.

Etap 2 to odżywianie. Włoski pokrywa się odżywczymi preparatami, które zmieniają strukturę rzęs – następuje rozerwanie mostków siarczkowych oraz połączenie ich na nowo w innych miejscach, dlatego rzęsa przyjmuje kształt wałka, dzięki czemu uzyskujemy efekt podkręcenia.

W etapie 3 rzęsy są przyciemniane oraz wizualnie wydłużane za pomocą henny.

Ostatnim etapem jest regeneracja. Na rzęsy nakładany jest lash filler, czyli botox. Gwarantuje pogrubienie rzęs i odbudowę struktury zniszczonych włosków.

Laminacja będzie idealna dla pań, które na co dzień lubią delikatne podkreślenie naturalnego wyglądu. Efekt nie jest spektakularny jak w przypadku rzęs doczepianych, jednak dużą zaletą laminacji jest fakt, że aby uzyskać efekt WOW możemy na rzęsy nałożyć maskarę.

Efetem pięknych rzęs będziesz cieszyć się od czterech do sześciu tygodni.
« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy