BLOGABSOLUTE HYDRATION RITUAL - zabiegi Thalgo w Oazie Piękna
2020-07-09 

Absolute Hydration Ritual


zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem seve bleue.

Niezwykły nawilżająco – relaksujący rytuał, który zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników – mikro, makroelementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży I promienny wygląd.

Wskazania: Skóra odwodniona, szara, zmęczona, pozbawiona blasku, potrzebująca nawilżenie I wygładzenia

Cel: Długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, usunięcie zmęczenia skóry, spłycenie drobnych zmarszczek I nadanie promiennego wyglądu.

Składniki aktywne w zabiegu:


- Kompleks Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami I mikroelementami. Spolaryzowwany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry raz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia I remineralizacji każdej komórki naskórka

- Hydra-diffusine – egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które mają właściwości gromadzenia wody) – stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odopowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka

- Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymywania wody w skórze poprzez stymulację syntesy naskórkowego kwasu hialuronoweo.

- Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana (grzyb, który jest obecny we florze bakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów I protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) – stymuluje proces naturalnej detoksykacji I rozświetla skórę.

Kwas hialuronowy – wygładza I wypełnia, ja gąbka wiąże wodę zapewniając długotrwałe nawilżanie.

Czas zabiegu – 60 minut


Przeciwwskazania; skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy