BLOGZmarszczki i mało jędrna skóra? Wypróbuj fale radiowe!
2020-08-21 

Szukasz czegoś, co przywróci jędrność Twojej skórze? Zabiegu, który nie będzie inwazyjny, choć skuteczny? Dobrze trafiłaś!

Słyszałaś kiedyś o wykorzystaniu fal radiowych w kosmetyce? To jeden ze skuteczniejszych sposobów na spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, a nawet zredukowanie cellulitu! Za ich pomocą możesz też uzyskać efekt modelowania sylwetki. Z powodzeniem wykorzystywane są do zabiegów w obrębie twarzy, brzucha, ud, pośladków, a nawet biustu!

Działanie fal radiowych skupia się w obrębie skóry właściwej, pobudzając jej komórki do produkcji włókien kolagenowych oraz ich odbudowy w całkowicie bezpieczny sposób – wysokie częstotliwości fal radiowych, które absorbują komórki skóry, nie wpływają na strukturę innych tkanek.

Podczas kontaktu z falą o wysokiej częstotliwości stymulowany jest układ limfatyczny i krwionośny, co przyspiesza metabolizm w tkance, co niesie za sobą poprawę jakości i wyglądu skóry – większa gęstość, sprężystość i spłycenie zmarszczek.

Najlepsze efekty zobaczysz po serii sześciu zabiegów z odstępami 10-14 dniowymi. Po takiej serii warto raz na pół roku zrobić pojedynczy zabieg da podtrzymania efektu.« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy