BLOGMezoterapia mikroigłowa - NOWOŚĆ w Oazie
2020-09-10 

Nowy zabieg w Oazie Piękna

Mezoterapia frakcyjna, inaczej mikroigłowa to zabieg polegający na miejscowym dostarczeniu substancji aktywnych w głąb skóry właściwej poprzez jej nakłuwanie.

Uwalniane w trakcie terapii czynniki wzrostu pobudzają fibroblasty do syntezy kolagenu oraz elastyny. Oznacza to, że skóra zostaje zagęszczona, w efekcie czego jest bardziej sprężysta i uniesiona.

Rezultaty uzależnione są od głębokości i szybkości nakłuć, ilości powtórzeń oraz rodzaju użytego preparatu.

Efektem finalnym mezoterapii mikroigłowej jest zmniejszenie zmarszczek, blizn i rozstępów, a także ujędrnienie skóry, zmniejszenie przebarwień, rozszerzonych porów i wyrównanie kolorytu skóry.

W skład zabiegu wchodzi przygotowanie skóry peelingami chemicznymi (kwasowymi) oraz zabieg właściwy z użyciem ampułki dopasowanej do potrzeb Twojej skóry. Za sam zabieg kwasami płacisz 160zł.

Cena pojedynczego zabiegu mezoterapii to 250zł. Dla najlepszego efektu warto powtórzyć zabieg kilkukrotnie w odstępach dwu/trzytygodniowych – w zależności od stopnia gojenia się skóry.

Kupując pakiet czterech zabiegów nie tylko oszczędzasz 200zł (w pakiecie koszt pojedynczego zabiegu to 200zł), ale zyskujesz trwalszy i bardziej widoczny efekt!« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy