BLOGZabieg idealny na jesień - MAKIJAŻ PERMANENTNY
2020-10-06 Są zabiegi, które lepiej sprawdzają się latem oraz takie, które lepiej wykonywać, kiedy słońca jest mniej. Idzie jesień, wraz z nią chcemy zaproponować Wam kilka zabiegów, które idealnie sprawdzają się o tej porze roku!

Pierwszym z nich jest coraz bardziej popularny zabieg w Oazie Piękna – makijaż permanentny.

W naszym salonie wykonujemy makijaż brwi oraz zagęszczenie rzęs. Makijaż permanentny jest specjalistycznym zabiegiem kosmetycznym, który polega na trwałym podkreśleniu naturalnych brwi lub rzęs. Pod skórę (do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka) wprowadzany jest pigment. Są to płytsze warstwy niż w przypadku tradycyjnego tatuażu, dlatego trwałość takiego zabiegu określa się na 1,5 roku do dwóch lat. Barwnik wprowadzany jest cienką, jednorazową igłą w znieczuleniu, dlatego dyskomfort ograniczony jest do minimum.

Wykonanie dobrego makijażu permanentnego składa się z kilku etapów.

ETAP I

Pierwszym z nich jest oczywiście profesjonalna konsultacja z kosmetyczką. Wykonanie próbnego rysunku do zaakceptowania przez klientkę poprzedza wprowadzenie tuszu pod skórę.

W tym kroku przeprowadzany jest z klientką wywiad odnośnie stanu zdrowia i ewentualnych przecwiwskazań do wykonania zabiegu. Jeśli wszystko jest w w porządku, jesteśmy gotowi do etapu drugiego.

ETAP II

W etapie drugim następuje wykonanie właściwego makijażu permanentnego. Do zabiegu używa się wyłącznie sterylnie pakowanych igieł, które służą do jednorazowego użytku. Po zabiegu użyty sprzęt jest bezpiecznie utylizowany. Używamy wyłącznie atestowanych pigmentów. Przed jego wprowadzeniem, na skórę nakładane jest miejscowe znieczulenie.

Zabieg właściwy trwa od 1-2 godzin.

ETAP III

Korekta. Po kilku dniach od zabiegu następuje delikatne łuszczenie naskórka i pojawiają się niewielkie strupki. Jest to naturalna reakcja organizmu. Po około czterech tygodniach skóra jest całkowicie zregenerowana. Jest to czas na wykonanie korekty, która służy wypełnieniu ewentualnych ubytków i „doszlifowaniu” wyglądu ostatecznego makijażu.

Efekty utrzymują się między 1,5 – 2 lat, w zależności od kondycji skóry, głębokości wprowadzenia pigmentu, indywidualnych reakcji organizmu, a także właściwej pielęgnacji. Warto powtórzyć zabieg dla trwałości efektu. W naszym salonie do 1,5 roku od wykonania pigmentacji proponujemy naszym Klientkom 200zł zniżki.

Skonsultuj się z naszą Kosmetyczką i umów na swoją wizytę :)

CENNIK

http://oazapiekna.com/kosmetyka/x19x1.pdf« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy