BLOGKosmetyk tygodnia - INSPIRA MED - doskonałe uzupełnienie mezoterapii mikroigłowej
2020-11-05W tym tygodniu pierwsze skrzypce gra INSPIRA MED. 

Kosmetyki stworzone do profesjonalnej kuracji. Ich zadaniem jest przywrócenie witalności skóry i jej rozświetlonego wyglądu. Zaawansowana technologia tej linii dzieli kosmetyki na dwie grupy: do stosowania w gabinecie kosmetycznym oraz do kuracji domowej. 

Ta specjalistyczna terapia podzielona jest na trzy etapy: w pierwszym z nich naskórek zostaje delikatnie złuszczony przy pomocy dokładnie dobranego eksfoliatora i przygotowany do dalszej pracy. W drugim etapie regenerujemy skórę na poziomie komórkowym. - kosmetyków tej linii używamy w naszym salonie w połączeniu z mezoterapią mikroigłową.


Ostatni ktok to ochrona naprawionej skóry i długotrwałe utrzymanie efektów całej kuracji - wzmocnienie i podtrzymanie efektu mezoterapii mikroigłowej w domu.  

Eye Care Cream:

Idealny dla wrażliwej okolicy oczu - nie podrażnia, a jednocześnie intensywnie pielęgnuje. W długotrwałym efekcie wzmacnia ściany naczyń krwionośnych oraz strukturę włókien kolagenowych. Powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie tkanki łącznej. Naturalne składniki opóźniają przedwczesne starzenie się, zmniejszając jednocześnie już występujące zmarszczki. Skóra wokół oczu jest ukojona, optymalnie ochroniona, a obrzęki i zasinienie zmniejszone. 

Face Sculpture Cream - totalny hit!

Bogaty krem liftingujący. Ujędrnia oraz restrukturyzuje kontur twarzy. Posiada 27-mio procentową zawartość lipidów. Krem "wyściela" i zagęszczaskórę, poprawiając tym samym owal twarzy. W połączeniu z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej efet jest powalająca!

Inspira: Med, odpowiada na potrzeby kobiet w każdym wieku. :)
« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy