BLOGZabiegi dla Panów - DNA Protection Expert!
2021-01-23 

DNA Protection Expert

Uszkodzenie kodu DNA to jeden z niszczycielskich skutków działania oksydantów, biorących czynny udział w procesach starzenia się skóry.

Dzięki bogactwu natury oraz współczesnym osiągnięciom biotechnologii procesy te mogą zostać znacznie spowolnione.

By skutecznie walczyć z widocznymi na skórze objawami stresu, wprowadziliśmy do wachlarzu naszych usług linię DNA Protection Expert.

Stres oksydacyjny to utrata równowagi między wytwarzaniem a neutralizacją wolnych rodników.

Składniki aktywne zawarte w w linii Purles neutralizują oksydanty szkodliwe dla komórkowego kodu DNA, zapewniając efektywne działanie anti aging.

Naturalne składniki dbają o równowagę funkcji skóry oraz minimalizują skutki działania czynników zewnętrznych takich jak zanieczyszczenia, promieniowanie UV, gwarantują detoksykację i redukcję oznak fotostarzenia, przywracając cerze zdrowy blask.

Popularność zyskują ostatnio zabiegi pielęgnacyjne dla Panów.

Idealnie sprawdza się numer 74 linii Purles – Black Mask Perfector. Jest to oczyszczająca maska o kremowej konsystencji wzbogacona węglem aktywnym. Oczyszcza pory i odświeża skórę, pozostawiając jednolity kolor cery. Zawarty w masce kaolin likwiduje nadmiar i redukuje wydzielanie sebum. Cynk z kolei przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Aktywny węgiel odkaża i przywraca skórze równowagę.

Dzięki zabiegowi zadbasz o doskonałe nawilżenie i dobrą kondycję skóry twarzy.« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy