BLOGMezoterapia mikroigłowa - zabieg skuteczny i lubiany!
2021-02-06 

Nie tak dawno wprowadziliśmy do Oazy Piękna mezoterapię mikroigłową, a już zdązyła na dobre zadomowić się w salonie.

Zabieg ten jest naocznym dowodem na to, że skóra ma wspaniałą zdrolność do samoodbudowy.

Mikronakłucia stosowane w trakcie zabiegu powodują mikrouszkodzenia naskorka, dając informację o konieczności wytworzenia nowego kolagenu. Skóra po samym zabiegu może być zaczerwieniona, choć goi się bardzo szybko – najgorzej wygląda pierwszego dnia, ale dyskomfort jest minimalny.

W naturalnych warunkach mikrouszkodzenia są czymś całkowicie naturalnym, a sam proces wytwarzania klagenu jest niezbedny do odbudowy uszkodzonej skóry, a więc dzięki urządzeniu Derma Pen jedynie sztucznie wywołujemy natralny proces odmładzania skóry.

Wielką zaletą mezoterapii mikroigłowej jest fakt, że może być stosowana do każdego rodzaju skóry – nawet tej wrażliwej! Intensywność zabiegu zależna jest od doboru długości I wielkości igieł. Kosmetyczka po pełnym wywiadzie dostosowuje zabieg do indywidualnych potrzeb skóry.

Warto wiedzieć, że igły używane w trakcie zabiegu są sterylne I używane tylko raz, po czym w bezpieczny sposób utylizowane.

Mezoterapia mikroigłowa ma udowodnione działanie spłycające blizny I rozszerzone pory, ale można jej używać nie tylko na twarz, ale również na inne części ciała oraz bardziej delikatne obszary twarzy jak skóra pod oczami. Efekty uboczne w postaci zaczerwienienia są znacznie mniejsze niż po zwykłej mezoterapii.

Zabieg z powodzeniem moze być używany w okresie dojrzewania jako terapia trądziku, ale radzi sobie równie doskonale z wiotką I pomarszczoną skórą, a także wszelkimi przebarwieniami. Jeśli borykasz się z cellulitem, DermaPen jest właśnie dla Ciebie!

Aby uzyskać najlepsze efety, dobrze jest wykonać serię 4/6 zabiegów. Dobrze jest używać kosmetyków do twarzy wspomagajacych zabieg.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu to ciąża, karmienie piersią, infekcje I choroby zakaźne skóry, w niektórych przypadkach cukrzyca I miażdżyca.« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy