BLOGLEYTON HOUSE PROFFESSIONAL - farby przyjazne środowisku
2021-03-06 

Idzie wiosna, a razem z nią apetyt na zmiany – te małe i te całkiem duże!

Wiosna to idealny moment na metamorfozę.

Po zimie fryzura często wygląda niekorzystnie – oklapnięte i zniszczone włosy to zmora, a umówmy się – piękne włosy są podstawą dobrego wyglądu, a co za tym idzie, zadowolenia.

Jesteśmy w pełni przygotowani na Wasze pomysły i zachcianki – stale dbamy o poziom kwalifikacji w Oazie Piękna. Z początkiem marca odbyliśmy szkolenie pod okiem specjalistki Leyton House Proffesstional, na kórym odświeżyliśmy swoją wiedzę i zainspirowaliśmy się na wiosnę!

Leyton House Professional to globalna firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Marka stworzyła wysokiej jakości, unikalne produkty, z którymi w bezpieczny sposób można uzyskać bardziej żywe, intensywne i soczyste kolory, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających fryzjerów.

Składniki aktywne farb powstały z formuły opartej na roślinie, która łączy w sobie najlepsze cechy z najnowszą technologią, zapewniając doskonałe efekty, przy czym pozostaje delikatna i zdrowa dla włosów.

Co nas ogromnie cieszy, Leyton House Proffessional uznaje potrzebę wykorzystania zrównoważonej energii i wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Firma nie uznaje

testowania produktów na zwierzętach!

Postaw na kolor!

Hitem Leytona są mocne kolory! Mieliśmy okazję popracować na intensywnych czerwieniach i pomarańczach.

Z mody nie wychodzi flamboyage, czyi naturalna koloryzacja.


Na topie pozostają również wszelkiego rodzaju sombre – zarówno te na blondach jak i te na włosach ciemnych.
« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy