BLOGOtwarcie salonów- przegląd fryzur po lockdownie
2021-05-18 

W czasie lockdownu wszyscy mieliśmy czas na znudzenie się swoją fryzurą – zarówno kolorem jak i cięciem. Niewiele opcji na wyjście z domu w tym „szałowym” wydaniu i zamknięte salony fryzjerskie - poskutkowało to włosami spiętymi w kucyk z kilkucentymetrowym odrostem.

Otwarcie salonów było jak świeży powiew – kalendarz wypełniony po brzegi, fotele fryzjerskie zapełnione, pomysłów na fryzury co niemiara. Królowało jednak kilka trendów przewodnich.

Platynowe blondy – kolor, który w różnych formach od dawna nie wychodzi z mody. Dodaje uroku każdej twarzy, odświeża i jest zwyczajnie sexy.
Kobiece zmiany. Po tygodniach zamknięcia, niejednokrotnie marzyła Wam się metamorfoza. Ścięcie ciężkich, oklapniętych włosów, zmiana koloru, fryzura lekka i zwiewna. Klasyczny bob, czyli ponadczasowe cięcie w róznych wydaniach kolorystycznych.

Elektryzująca zmiana – często stawiacie też na mocny kolor. W tym sezonie wśród naszych Klientek królują czerwienie. Ognisty, wyrazisty kolor to mocna zmiana, której niejedna z nas potrzebowała dla zabicia nudy. Wejście we wiosnę z mocnym akcentem to jest to!« Powrót na stronę główną


« Zobacz wszystkie wpisy